str07282021

Aktualizovanépia, 24 jan 2020 11am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Banskobystričan.sk

Back Úvod Súťaže Festival Osmidiv ponúkne pestrý program + súťaž o vstupenky

Festival Osmidiv ponúkne pestrý program + súťaž o vstupenky

BANSKÁ ŠTIAVNICA 9.8.2015 - Amfiteáter v Banskej Štiavnici privíta už po šiestykrát festival Osmidiv. Toto podujatie s benefičným posolstvom je venované mentálne a zdravotne postihnutým deťom a klientom zo zariadení a domovov sociálnych služieb zo stredného Slovenska.

Festival Osmidiv ponúkne pestrý program + súťaž o vstupenky

Na dvoch pódiách sa môžu návštevníci festivalu tešiť na parádnu porciu skvelej hudby. Program otvorí Folklórny súbor Dúbrava. Keďže organizátori v dramaturgii nezabudli ani na mladé kapely, priestor dostanú talentovaní Prešovčania Odtiaľ Potiaľ, s pozvánkou v podobe experimentu s viacerými hudobnými štýlmi prichádzajú Eso feat. Jokkers a bývalý moderátor rádia Expres Jozef „Dodo“ Kurilák, nad ktorým držia producentskú taktovku IMT Smile, sa predstaví ako sólový spevák.

Festival Osmidiv ponúkne pestrý program + súťaž o vstupenky

Po návrate z USA sa na scéne opäť objaví „rebel zo Superstar“ Róbert Mikla. Dokonalým zážitkom bude určite koncert trojice Chiki Liki Tu-a s hitmi ako „Laska moja kde si?“, „Monte Carlo“, či „Ďakujem“. Medzi kapely s najväčším koncertným renomé patrí bezpochyby Para.

Festival Osmidiv ponúkne pestrý program + súťaž o vstupenky

Partia okolo speváka Laskyho miluje dav a komunikáciu s fanúšikmi, čo spolu s energiou v ich skladbách vytvára úžasnú atmosféru. Najhranejšie piesne v našom rádiovom éteri za posledné dva roky „Hey Now“ a „Thinking About You“ privezú na Osmidiv Peter Bič Project.

Za jedným z najúspešnejších zoskupení posledných rokov na Slovensku stojí gitarista Peter Bič, ktorý sa obklopil šikovnými hudobníkmi a ako jedni z mála našich interpretov sa môžu pochváliť aj úspechom v zahraničí. Miesto medzi domácimi hudobnými legendami má bezpochyby Robo Grigorov a práve tento hitmaker vystúpi v Banskej Štiavnici, pričom niet najmenších pochýb o tom, že v jeho podaní pôjde o jeden z vrcholov večera. Zmysluplné podujatie bude moderovať herec a vynikajúci zabávač Roman Pomajbo.

Osmidiv nebude žiť iba hudbou, ale aj bohatým sprievodným programom, pretože pripravené sú zaujímavé náučné workšopy - Zumba Banská Štiavnica,  Enkaustika – maľovanie horúcim voskom, prútikárstvo, výroba doplnkov z kože a šperkov z drôtu, historické atrakcií ako strieľanie z kuše a luku, či razenie mincí. Ako bonus namaľuje združenie šikovných maliarok s názvom Bod G spolu s detičkami počas podujatia 100 + 1 obrazov s motívom Banskej Štiavnice.

Festival Osmidiv ponúkne pestrý program + súťaž o vstupenky

Vstupné je bezplatné pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím, pre držiteľov preukazov ZŤP, deti z detských domovov a pre deti do 140cm v sprievode dospelej osoby.

Festival Osmidiv ponúkne pestrý program + súťaž o vstupenky

Vstupné pre verejnosť je 12,-€ v predpredaji a 15,-€ na mieste. Predpredaj lístkov je v sieti Ticketportal, v Čajovni klopačka a v Informačnom centre v Banskej Štiavnici. Program bude prebiehať od 14.00 hod. ZUMBA tancami a od 15.00 hod. hudobnými vystúpeniami do 20.30 hod. Zmena programu je vyhradená.

 

Text: Imrich Makó
Foto: Katarína Orešanská a Igor Frimmel
Obraz ako motív plagátu, maliarka: Pavlína Triščová
Video: Igor Kolesár
 
POZRITE SI AJ:
 
SÚŤAŽ o 4x2 vstupenky na benefičný festival OSMIDIV 2015!

Ako sa súťaže zúčastniť?

K súťaži sme na našej Facebook stránke Banskobystričan.sk umiestnili plagát benefičného festivalu OSMIDIV 2015. Vašou úlohou pre účasť v súťaži je:

1. ZDIEĽAŤ tento plagát a 

2. priamo pod tento plagát na našej FB stránke pridať do komentárov kapelu, na ktorú sa na festivale najviac tešíte.

Festival Osmidiv ponúkne pestrý program + súťaž o vstupenky
Nie ste na Facebook-u a chcete súťažiť? Stačí, keď priamo pod tento článok pridáte do komentárov "osmidiv 2015" a budete taktiež zaradení do súťaže. :) 

Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 4x2 vstupenky na benefičný festival Osmidiv 2015 trvá do 18.8.2015 do 22:00 hod. Dňa 19.8.2015 vylosujeme 4 výhercov, ktorí získajú po 2 vstupenkách. 

Mená výhercov uverejníme na FB Banskobystričan.sk. Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u, alebo cez e-mail.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Banskobystričan.sk.
NEPREHLIADNITE! Portál BANSKOBYSTRIČAN.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Banskobystričan.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Banskobystričan.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Banskobystričan.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu BANSKOBYSTRIČAN.SK!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Banskobystričan.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Komentárov  

 
0 # maria hercova 2015-08-14 18:15
osmidiv 2015
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # brano herc 2015-08-14 18:16
osmidiv sveta
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # brano herc 2015-08-14 18:17
osmidiv 2015
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # nika 2015-08-14 21:21
Osmidiv 2015
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # maria 2015-08-17 17:24
prosim vas sme v hmotnej nudzi chceli by sme vas poprosiť o dve vstupenky keby sme mohli vyhrať na osmidiv nikdy sme nič nevyhrali dakujeme vam s celeho srdca
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť