str07282021

Aktualizovanépia, 24 jan 2020 11am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Banskobystričan.sk

Back Úvod Správy Kultúra Koncerty, festivaly, krsty Banskobystrický koncert Nightwish a Sabaton vo fotografiách a videách

Banskobystrický koncert Nightwish a Sabaton vo fotografiách a videách

BANSKÁ BYSTRICA 17. júna 2015 - Najpopulárnejšia kapela súčasnosti v Európe a nielen tam vypredala v nedeľu 14.6.2015 banskobystrický amfiteáter! Symfonická megastar, ktorá valcuje svet aj Slovensko bez výnimky, sa predstavila v rámci svojho jediného koncertu na Slovensku práve v Banskej Bystrici.

Banskobystrický koncert Nightwish a Sabaton vo fotografiách a videách

Návštevníci si dosýtosti užili oveľa monštróznejšiu show ako tam urobili Iron Maiden alebo kedykoľvek predtým ktokoľvek iný! Na toto Banská Bystrica a Slovensko len tak nezabudne! Šestica symfonicko-metalových, goticko-metalových, power-metalových hudobníkov Floor - Tuomas - Marco - Emppu - Troy a Kai sa svojim fanúšikom na amfíku v Banskej Bystrici plne odovzdali!

Banskobystrický koncert Nightwish a Sabaton vo fotografiách a videách

Garde hlavnému protagonistovi robila nemenej známa kapela Sabaton, ktorá sa na pódiu zjavila aj s 2-tonovým tankom, kvôli ktorému na Slovensko posielajú aj kamión so svojou scénou a to aj napriek tomu, že nablízku neodohrajú koncert. Ako sa sami vyjadrili, "je to pre najlepších fanúšikov".

 

Ešte pred nimi sa predstavili domáce kapely Millhouse, Symfobia a Tristana, ktoré sa na túto obrovskú akciu zodpovedne pripravili a vidali zo seba maximum. Tristana dokonca povolala do svojich radov aj speváka Matsa Levena (ex-Yngwie Malmsteen), s ktorým odohrala svoju špeciálnu show s dvoma spevákmi.

Banskobystrický koncert Nightwish a Sabaton vo fotografiách a videách

Koncertu sa zúčastnili fanúšikovia z minimálne 10 krajín sveta!

Z tejto fantastickej show sme pre Vás pripravili fotoreportáž ako aj videá z koncertov Nightwish a Sabaton, tak si ich pekne vychutnajte TU.

Pozrite si video z koncertu Nightwish na banskobystrickom amfíku tu:

Video z koncertu Sabaton:

zdroj: Banskobystričan.sk, fotografie a videá: Creative Photography Martin Cintula

NEPREHLIADNITE! Portál BANSKOBYSTRIČAN.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Banskobystričan.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Banskobystričan.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Banskobystričan.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu BANSKOBYSTRIČAN.SK!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Banskobystričan.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť