ned01262020

Aktualizovanépia, 24 jan 2020 11am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Banskobystričan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, reklamné - komerčné správy o firmách z Banskej Bystrice a okolia PR články

Ako a čím si zariadiť kanceláriu, ktorá vás bude motivovať k práci

( 1 x )
Mzda alebo odmena nie sú všetko, čo vás môže v práci motivovať k vyššiemu výkonu či lepšej kvalite. Okrem týchto základných motivačných faktorov vplýva na vás aj množstvo iných vecí. Vo veľkej miere je to najmä prostredie. Aby ste sa cítili v práci dobre, mali by ste preto zvážiť, čím všetkým sa obklopujete a čo vám tu naopak chýba.

Čítať ďalej: Ako a čím si zariadiť...

Priniesol vám nový rok aj nové kilogramy? Vieme, ako sa ich zbavíte

( 1 x )
Napriek tomu, že dni, kedy naše telo skonzumuje viac než treba, sú už dávno za nami, stále a na každom kroku na nás čaká milo vyzerajúce pokušenie. Vyhnúť sa potom množstvu kalórií je pre nás náročné a nemožné. Komfort modernej doby nám na stôl prináša všetko, no telo tento luxus spracovať nedokáže .

Čítať ďalej: Priniesol vám nový rok aj...

Príprava na dovolenku a prvá pomoc pri úpale

( 1 x )
Počasie sa pre nás v posledných rokoch stáva čoraz väčším prekvapením. Nie je však už nič nezvyčajné, ak v európskych krajinách stĺpec teplomera presahuje hranicu 35 stupňov. Ľudia, ktorí sú na genetickej úrovni zvyknutí na mierne podnebie, takéto horúce počasie ale sotva tolerujú.

Čítať ďalej: Príprava na dovolenku a...

Multifunkčná tlačiareň: Dokonalá pomôcka, s ktorou sa nestratíte

Vlastniť tlačiareň je dnes pre mnohých ľudí samozrejmosťou a vybavením, ktoré má svoje obrovské výhody. Kým v minulosti sme žiadosti, zmluvy a rôzne iné dokumenty písali výlučne cez kopirák a perom, dnes nám na to stačí pár jednoduchých klikov a multifunkčná tlačiareň.

Čítať ďalej: Multifunkčná tlačiareň:...

Ako sa rýchlo naučiť jazyk: 4 jednoduché a užitočné techniky

( 1 x )
Rozhodli ste sa vstúpiť na univerzitu v Španielsku, cestovať so svojimi priateľmi po celej Amerike alebo stráviť leto na Havaji? Všetky tieto veci si vyžadujú z vašej strany jeden dôležitý detail. Dobrú znalosť a úroveň cudzieho jazyka, s ktorým sa vždy a všade dohovoríte. Áno vieme, možno ste sa ho učili v škole, no množstvo slov a gramatiky naraz vás iba vždy desilo a zdalo sa byť príliš komplikované.

Čítať ďalej: Ako sa rýchlo naučiť jazyk:...