uto12102019

Aktualizovanépia, 20 sep 2019 11am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Banskobystričan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, reklamné - komerčné správy o firmách z Banskej Bystrice a okolia PR články

Multifunkčná tlačiareň: Dokonalá pomôcka, s ktorou sa nestratíte

Vlastniť tlačiareň je dnes pre mnohých ľudí samozrejmosťou a vybavením, ktoré má svoje obrovské výhody. Kým v minulosti sme žiadosti, zmluvy a rôzne iné dokumenty písali výlučne cez kopirák a perom, dnes nám na to stačí pár jednoduchých klikov a multifunkčná tlačiareň.

Čítať ďalej: Multifunkčná tlačiareň:...

Ako sa rýchlo naučiť jazyk: 4 jednoduché a užitočné techniky

( 1 x )
Rozhodli ste sa vstúpiť na univerzitu v Španielsku, cestovať so svojimi priateľmi po celej Amerike alebo stráviť leto na Havaji? Všetky tieto veci si vyžadujú z vašej strany jeden dôležitý detail. Dobrú znalosť a úroveň cudzieho jazyka, s ktorým sa vždy a všade dohovoríte. Áno vieme, možno ste sa ho učili v škole, no množstvo slov a gramatiky naraz vás iba vždy desilo a zdalo sa byť príliš komplikované.

Čítať ďalej: Ako sa rýchlo naučiť jazyk:...

Ako zorganizovať firemnú oslavu, na ktorú nikto nezabudne

( 1 x )
Zamestnanie je pre človeka dôležité a poskytuje mu možnosť zabezpečiť si potrebný komfort a pohodlie. Aby ju však vykonával efektívne a so známkami patričnej kvality, potrebuje byť motivovaný. Najlepšia je samozrejme mzda, no pomôže aj dobré slovo alebo pochvala, ktorá nepredstavuje pre spoločnosť žiadne náklady. Veľmi dobrým spôsobom motivácie je aj zábava, ktorú si môžu zamestnanci užiť aj na oslave. Potrebujete ale vedieť, ako ju zorganizovať.

Čítať ďalej: Ako zorganizovať firemnú...

Tipy a triky ako sa dobre zviditeľniť

( 1 x )
Počet používateľov sociálnych sietí stále rastie a sú najobľúbenejším kanálom na komunikáciu a šírenie informácií na svete. Popularitu sociálnych sietí využívajú značky a spoločnosti zaoberajúce sa propagáciou zdrojov na internete na zlepšenie reputácie, rozpoznávania značiek, prilákania cieľovej skupiny a premeny na zákazníkov spoločnosti. Nie je to ale iba internet, vďaka ktorému sa môžete dnes dobre zviditeľniť.

Čítať ďalej: Tipy a triky ako sa dobre...

Tipy ako usporiadať skvelý kongres či konferenciu

( 1 x )
Usporiadať konferenciu alebo kongres na úrovni nie je úplne jednoduchá vec, najmä ak nemáte dostatok skúseností. Dáme vám teda niekoľko tipov ako vybrať kongres hotel a čo všetko treba zabezpečiť. Potom už len stačí vytiahnuť pánske obleky alebo dámske kostýmy a spraviť skvelý dojem.

Čítať ďalej: Tipy ako usporiadať skvelý...